HakkımızdaSugabee. Pazarın Yeni Tadı!

Markamız Sugabee ile pazara yepyeni tatlar katıyoruz.

Sugabee markamız ile her yaş gurubuna hitap edecek geniş yelpazede yenilikçi şekerleme ürünleri ile pazara hızlı bir giriş yaptık.

2010 yılının sonunda, SUGABEE şekerleme olarak 5000 metre kare kapalı alanda AIB, BRC ve ISO 22000 gibi global gıda standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş tesisimizde, yıllık 10.000 ton kapasite ile sert şekerleme üretimine başladık. Yenilikçi ruhumuzla alışılmışın dışında keyifli lezzetler üretiyoruz.

Sugabee Şekerleme olarak kalitenin, tercih edilen marka olmak için en gerekli şart olduğuna inanıyoruz. Kalitenin; hammadde alımından, ürün ambalajlamasına, sağlıklı koşullarda depolanmasından, müşteriye zamanında teslim edilmesine kadar süren bir bütün olduğunun bilincinden hareketle, öncelikle “kaliteli”  ve “global gıda standartlarına uygun ürün” üretimi hedefliyoruz.

Sürekli gelişim ilkesiyle hareket ediyoruz. Çocuklar için ürettiğimiz 3D lolipop, yetişkinler için teneke kutu bonbon şekerler, eğlenceli ve sürprizli ürünlerimiz, farklı boyutlarda tasarlanan ambalajlarımız sayesinde tüketicimizin yanından ayırmayacağı ürünler sunuyor; fark yaratıyoruz. Tarçın, damla sakızı, Türk kahvesi gibi geleneksel lezzetleri, ürünlerimize taşıyoruz. AR-GE çalışmalarımız ışığında geliştirdiğimiz “Ice-fresh” ürünümüz bizi bir adım daha ileriye taşıyor.

Üretimde kullandığımız doğal hammadde ve doğal boyalar ile başka bir kulvarda yürüyoruz. Sağlıklı ürün geliştirme etiği gereği ürünlerimizde gerçek meyve suyu ve bitkilerden elde edilen doğal boya kullanıyoruz.

Yenilikçi ürünlerimiz ve yeni markamız ile sektörün sadece Türkiye’de değil, dünyadaki en önemli oyunculardan biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda daha ilk yılında Avrupa Birliği ülkeleri, ABD, Orta Asya ve Ortadoğu başta olmak üzere 30’u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirerek, Türkiye’nin en fazla şekerleme ihracatı yapan en yeni firması unvanını aldık. 2010 yılından itibaren birçok ülkede marka yatırımları yaparak dünya pazarlarında da Türkiye’nin gurur duyacağı marka olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Şekerleme kategorisi altında ürünlerini çeşitlendiren Sugabee,  ilklerin markası olma ve tüm sosyal paydaşlarına değer yaratma düşüncesiyle kurulduğu günden bu yana gelişimine ve büyüme yolculuğuna devam etmektedir.